Konkurs Zwariowane buty

W naszej szkole został ogłoszony konkurs polegający na zaprezentowaniu się w  odlotowym ubiorze, a  w szczególności na założeniu butów nie do pary  i to w połączeniu jak najbardziej szalonym. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło się w Dniu Dziecka na boisku sportowym. Z każdej klasy chętni uczniowie prezentowali swoje stroje . Komisja, ubrana adekwatnie do wymogów konkursu w buty nie do pary, w składzie: pani Izabela Pawłowicz, pani Sabina Martyka, pani Anna Witek i uczennica Weronika Maciaszek oceniała  pomysłowość, oryginalność i dobór stroju zgodnie z regulaminem konkursu.
Po zaprezentowaniu się wszystkich uczestników eliminacji wyłoniono zwycięzców, którymi zostali:

 I miejsce – Joanna Krupska

II miejsce – Julia Rudnicka

III miejsce – ex-aequo – Patrycja Gut i Klaudiusz Brończyk

Wyróżnienia zdobyli: Julia Łukasik, Lena Socha, Mateusz Warchałowski, Wiktoria Waligóra i cała klasa IV. Zwycięzcy otrzymali nagrody, wyróżnieni i wszyscy pozostali uczestnicy eliminacji słodkie upominki. Na polecenie pani Dyrektor na cześć zwycięzców  wszyscy wznieśli okrzyki: „Hip, hip, hura”.

Na koniec odbyła się parada wszystkich biorących udział w konkursie. Następnie wszystkie dzieci zostały zaproszone przez panią Dyrektor na obiad, a potem otrzymały od Rady Rodziców paczki ze słodyczami i lody.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.