Święto Rodziny

W dniu 4 czerwca w naszej szkole odbyła się wielka feta na część rodziny, podczas której bawili się wspólnie dziadkowie, rodzice i dzieci. Najpierw pani dyrektor, Agnieszka Pomikło, powitała wszystkich przybyłych na tę imprezę. Następnie dzieci z przedszkola
i klas młodszych zaprezentowały program artystyczny  dla rodziców z okazji Dnia Matki
i Dnia Ojca, na który składały się następujące występy:

  • ciekawa inscenizacja i urocza piosenka pt. Czarodziejskie kredki w wykonaniu sześciolatków,
  • niezwykle urokliwe tańce: Miotełki i Taniec hiszpański w wykonaniu maluchów,
  •  wyjątkowa inscenizacja pt. Zagubione korale przedstawiona przez pięciolatków,
  • urzekające przedstawienie pt. W rodzinie jak w kinie w wykonaniu uczniów klasy           I gimnazjum i młodszych klas oraz rodziców przy akompaniamencie szkolnego chóru.

Występy zakończył teleturniej pt. Familiada z udziałem uczniów klasy I a gimnazjum i ich rodziców. Na koniec dzieci podarowały swoim rodzicom samodzielnie wykonane upominki i złożyły życzenia z okazji ich święta. Następnie imprezę uświetnił występ uczennicy Julii Bagińskiej, która zaśpiewała dla zebranych niemal profesjonalnie kilka piosenek
z własnego repertuaru. Później wystąpili następujący uczniowie szkoły muzycznej: Krzysztof Kumorek, Ula Grudzińska, Gabrysia Grudzińska, Patryk Sowa, Martyna Martyka, Gosia Guśtak, grając na różnych instrumentach utwory muzyki klasycznej. Ten bogaty program artystyczny dostarczył zebranym wielu wrażeń. Potem odbyły się dla chętnych pokazy strażackie przedstawione przez strażaków z OSP z Filipowic.  W tym samym czasie  tatusiowie rozegrali mecz piłki nożnej z synami, a mamy grały przeciw córkom w  turnieju siatkówki balonowej. W trakcie eliminacji sportowych miały miejsce także zabawy rekreacyjne dla całych rodzin prowadzone przez profesjonalnych animatorów. Milusińscy mogli również  skorzystać ze zjeżdżalni i dmuchanego zamku, które to zabawy cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Wszyscy uczestnicy  tej imprezy znaleźli coś dla siebie, aby mile i rodzinnie spędzić czas. Warto organizować tego typu imprezy, gdyż integrują one rodziny, pozwalają wspólnie i atrakcyjnie spędzić  niedzielne popołudnie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.