Godziny odjazdu autobusów szkolnych do Szkoły w Paleśnicy

Godziny odjazdu autobusów szkolnych  do Szkoły w Paleśnicy z przystanków:

(obowiązują od dnia 4 września 2017r.)

  • Stróże – 6.45
  • Filipowice – 6.50
  • Ruda Kameralna – 6.55
  • Borowa – 7.00
  • Bujne – 7.10
  • Jamna – 7.20
  • Roztoka-Brzeziny – 7.20
  • Dzierżaniny szkoła – 7.30
  • Olszowa – 6.55

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.