Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017/2018

Dnia 4 września 2017 roku nastąpiło w naszej szkole uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Najpierw wszyscy uczestniczyli we Mszy Św. w Kościele Parafialnym, a następnie udali się do szkoły, gdzie na sali gimnastycznej odbyła się główna część uroczystości.

Na wstępie Pani Dyrektor Agnieszka Pomikło powitała zebranych: rodziców, grono pedagogiczne i  uczniów. Następnie przedstawiła informacje związane z organizacją nowego roku szkolnego. Wspomniała też zmarłego w tym roku Dyrektora Sylwestra Gostka, po czym delegacja uczniów podążyła na cmentarz, aby  złożyć  wiązankę  kwiatów  na jego  grobie. Potem uczniowie skierowali się do  klas, aby spotkać się ze swoimi wychowawcami.

4 września odbyła się również inauguracja roku szkolnego w Szkole Muzycznej, której filia mieści się w naszej szkole.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.